AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

130911 ShimShimTaPa - Mesajul lui Changsub pentru Melodies.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: 130911 ShimShimTaPa - Mesajul lui Changsub pentru Melodies.   Joi Sept 12, 2013 12:52 am

"Va multumesc ca ati asteptat atat de mult timp. Va multumesc pentru ca ati fost alaturi de noi de la inceput pana acum. Fie ca a fost dificil, fie ca au fost momente fericite sau triste, pentru ca suntem impreuna, este credinta. Voi intotdeauna ati crezut in noi, desi noi nu am fost capabili sa va vedem tot timpul, nu-i asa? Noi avem de asemenea aceeasi credinta in Melodies ai nostri. Ar fi minunat daca am putea fi tot timpul imrepuna. Va multumesc. Infara de a va multumi, nu este altceva ce v-as putea spune. Ce putem noi facem ptr Melodies ai nostri, este sa stralucim cat mai puternic pe scena~ Va iubesc"

Cr: _910620

Sursa: btobsgsupport
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
L.Minhyukro

Data de inscriere : 12/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Hongdae

MesajSubiect: Re: 130911 ShimShimTaPa - Mesajul lui Changsub pentru Melodies.   Lun Sept 16, 2013 4:02 pm

Ce putem noi facem ptr Melodies ai nostri, - uhh ar fii ceva Changsub ...da ma multumesc si cu prezenta voastra pe scena  
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

130911 ShimShimTaPa - Mesajul lui Changsub pentru Melodies.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (。♥‿♥。) MEMBRI (。♥‿♥。) :: *:;,.★ ~☆・:.,;*Lee Chang Sub (이창섭)*:;,.★ ~☆・:.,;* :: Fancafe Whisper-
Mergi direct la: