AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[Osen] BTOB Vastele sarmuri ale lui Eunkwang.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [Osen] BTOB Vastele sarmuri ale lui Eunkwang.   Dum Sept 15, 2013 7:05 am

Sub aceleasi acoperis ca si BEAST, 4Minute, acolo se afla un grup de incepatori, numiti BTOB. Tine-ti minte acest grup care va sta curand axa lumii K-Popului. Cu cat veti descoperi mai multe din sarmurile lor, cu atat mai multe va vor coplesi. In mod special, sarmurile lui Seo Eunkwang depasesc orice imaginatie.

Punctul cheie al sarmurilor lui Seo Eunkwang este termentul de 'nemarginit'. Sunt doua lucruri la care Eunkwang este atat de nemarginit...Unul dintre ele este capacitatea de atinge notele inalte, iar celalalt este categoric rasul sau. Fiind vocalistul principal al trupei, Seo Eunkwang rade foarte mult, si tocmai de aceea are sarmuri atat nemarginite.

Asa ca, ar trebui sa scoatem la iveala aceste sarmuri nemarginite ale liderului Seo Eunkwang!

#. Cititi 'Seo Eunkwang' ca si 'Bolmae' (Cu cat te uiti mai mult la el, cu atat devine mai sarmant)

Debutand in martie anul trecut, BTOB a fost un subiect 'picant' pentru un grup in devenire care se leaga de BEAST. Sprijinul BTOB a venit mai mult datorita abilitatilor vocale ale membrilor. Si figura care contribuie in proportii mari la capitolul voce, nu este altul decat Seo Eunkwang, care poseda o nemarginita putere vocala.

Desi este cel mai in varsta din trupa, Eunkwang lasa o multime de mesaje simpatice fanilor prin intermediul BTOB SNS, fara sa uite sa arata o multime de expresii ciudate si poze care pot, cu usurinta, face pe oricine sa rada.

Stand pe scena, el isi prezinta vocea exploziva. In spatele scenei, Seo Eunkwang is farmeca fanii ca un oppa prietenos. Acesta este motivul, deci, pentru care fanii citesc Seo Eunkwang ca 'Bolmae'.

#. Aegyo-ul lui Eunkwang: Atac si groaza

Unul din sarmurile lui Eunkwang nu este altul decat, bineinteles, aegyo-ul sau. Dar mare parte din aegyo-ul sau vine un efect ingrozitor. El poate ca este liderul BTOB, dar Eunkwang deseori pune deoparte aceasta pozitie si isi arata aegyo-ul cu nelipsitul sau sunet ce-l insoteste, 'Huk'.

De fiecare data cand acest lucru se intampla, membrii vor spune: "Agyeo-ul lui Eunkwang-hyung este infricosator chiar si in visele noastre", aratandu-si in gluma relatia apropiata pe care o au.

#. Ce sunt respingerile? Eu sunt doar un chip umil.

Eunkwang nu este o persoana care se enerveaza usor. Fiind liderul, el trebuie sa aiba un temperament nelinistit, asa ca atunci cand este intrebat, el va spune: "Membrii imi cunosc foarte bine temperamentul, asa ca nu am foarte multe probleme." Intr-adevar, omul acesta are si o personalitate buna.

Eunkwang este cunoscut pentru modestia sa, si in acelasi timp, pentru cat de galagios este. In camera de asteptare, plina ochi cu idoli asteptand sa mearga la evenimentele musical, Eunkwang va juca rolul unui Presedinte al Femeilor, si se va prezenta tuturor idolilor cu care nu se cunoaste foarte bine. Cand a fost intrebat de ce face acest lucru, el a spus: "Nu este mai bine sa ne cunoastem unul pe celalalt?", aratandu-si zambetul inocent.

#. Femeia care se va casatori cu mine va fi fericita!

Recent, intr-o zi ploioasa, BTOB au avut un interviu cu OSEN. Noi ne-am intalnit cu Eunkwang. L-am intrebat despre conceptia sa despre relatiile de dragoste. Primele sale cuvinte au fost: "Femeile care se vor intalni cu mine vor fi, cu siguranta, foarte fericite", puternica sa incredere in sine va atrage, cu certitudine, multa dragostea din partea fetelor.

Totusi, din nefericire, Eunkwang a avut doar o singura prietena in perioada liceului. Auto-proclamatul 'baiat pur' a spus ca a fost prea trist pentru a face altceva dupa despartire. Si acesta este motivul pentru care el este acum atent cand vine vorba de a-si gasi o prietena acum.

"Sunt genul care se implica total cand vine vorba de relatiile de dragoste. Ca un idiot. Sunt clar departe de a fi un tip rau. Daca am o persoana pe care o iubesc, o voi face o femeie foarte fericita. Dar sunt foarte atent acum cand este vorba de dragoste. Haha."

cr: Tumblr.

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
L.Minhyukro

Data de inscriere : 12/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Hongdae

MesajSubiect: Re: [Osen] BTOB Vastele sarmuri ale lui Eunkwang.   Lun Sept 16, 2013 3:55 pm

bolmae? nuuu am unu imi ajunge

"Femeile care se vor intalni cu mine vor fi, cu siguranta, foarte fericite"
"Sunt genul care se implica total cand vine vorba de relatiile de dragoste. Ca un idiot. Sunt clar departe de a fi un tip rau. Daca am o persoana pe care o iubesc, o voi face o femeie foarte fericita. Dar sunt foarte atent acum cand este vorba de dragoste. Haha." - uhh nu mi-l pot imagina acel tip de baiat    am doar fazele lui nebune   
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[Osen] BTOB Vastele sarmuri ale lui Eunkwang.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (。♥‿♥。) MEMBRI (。♥‿♥。) :: *:;,.★ ~☆・:.,;*Seo Eun Kwang (서은광)*:;,.★ ~☆・:.,;* :: Noutati-
Mergi direct la: