AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[The Star] BTOB Im Hyunsik: "Nu sunt genul de baiat care va marturisi acest lucru usor"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [The Star] BTOB Im Hyunsik: "Nu sunt genul de baiat care va marturisi acest lucru usor"   Lun Sept 16, 2013 5:07 am

BTOB au lovit recent industria muzicala cu ultimul lor cantec, 'Thriller', fermecand pe toata lumea cu sarmul lor masculin. Aceasta e prima data cand BTOB au un concept cu un impact atat de puternic. Cu scopul de a cuceri cat mai multe inimi posibil, BTOB au pregatit un interviu special pentru comeback-ul lor, prezentand un manual al membrilor pentru The Star. Baiatul care nu va inceta niciodata sa-ti puna inima pe jar, nu este altul decat Im Hyunsik.

Manualul lui Hyunsik:

1. Daca ar fi sa ma intalnesti? Uita-te in ochii mei, si zambeste larg. S-ar putea sa-ti zambesc si eu.

Vorbeste-i calm; mai curand decat lucrurile pe le spune, Hyunsik se concentreaza mai mult pe ceea ce are cealalta persoana de spus. Daca ar fi sa-l intalnesti, zambeste-i larg. Iti vei petrece restul zilei intr-un mod fericit cu ochii lui Hyunsik care se transforma in semi-luni atunci cand zambeste. Ideea este ca trebuie sa te uiti sincer in ochii lui si sa zambesti larg.

2. Daca vrei sa fim apropiati? Fara minciuni, si trebuie sa-ti arati sinceritatea cand te apropii de mine (ii plac oamenii care fac arta).

Cand ii intalnesti pentru prima oara, BTOB nu intampina nicio dificultate in a-si arata sinceritatea. Problema este ca vor spune verde in fata ceea ce au in minte. "Doar accepta-ma asa cum sunt", a spus el. Daca iti manifesti interesul fata de Hyunsik prin cuvinte sau gesturi, atunci va fi interpretat asa cum lasi sa se interpreteze.

3. Cand ai o rugaminte la mine? Nu te gandi la asta prea mult, doar spune-mi cinstit si politicos. Doar daca nu este o rugaminte prea grea!

Onestitatea si politetea par sa fie doua cuvinte care contin intelesuri vaste. Daca te apropii de Hyunsik si ii spui: "Te rog, fa o poza cu mine", va fi ok? El a spus, ca daca doar el si cu acea persoana ar fi acolo, atunci nu ar fi o cerere prea dificila. Totusi, daca acolo sunt si alti fani prezenti, ar putea fi dificil ptr Hyunsik sa indeplineasca dorintele tuturor.

4. Daca ar fi sa mi se confeseze (sa-mi spuna ca ma place) cineva? Nu sunt genul de tip care va marturisi acest lucru usor.

Ai putea fi intampinat cu acea adorabila expresie de 'mehrong' [adica atunci cand scoate cineva limba], dar Hyunsik nu este un baiat care sa-si marturiseasca usor sentimentele. Chiar si cand este vorba despre intalniri, el pare a fi un tip meticulos, si are un comportament prudent cand trebuie sa vorbeasca cu reporterii. Daca se desparte dupa o relatie de lunga dura, el va fi si mai atent in relatia urmatoare.

5. Daca vrei sa-mi vezi patratelele? Ai increderea necesara ca iti vei putea asuma responsabilitatea asupra mea?

O singura intrebare si putem intelege totul. Daca vrei sa-i vezi abs-urile, atunci asuma-ti responsabilitatea pentru el. Cand a fost intrebat daca aceasta propozitie are un inteles special si daca si-ar putea arata abs-urile, Hyunsik a zambit. Mai multe detalii referitoare la manualul abs-urile sale vor fi dezvaluite curand, asa ca, cititori, va rog sa va notati!

In cele din urma, o aluzie la manualul lui Im Hyunsik: "Trebuie sa aduci ceva comestibil" si "Chiar ador sa mananc, deci aducandu-mi mancare va fi suficient, cred."

cr: Tumblr.

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[The Star] BTOB Im Hyunsik: "Nu sunt genul de baiat care va marturisi acest lucru usor"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (。♥‿♥。) MEMBRI (。♥‿♥。) :: *:;,.★ ~☆・:.,;*Lim Hyun Sik (임현식)*:;,.★ ~☆・:.,;* :: Noutati-
Mergi direct la: