AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

BTOB s-au intors cu 'Thriller'! 'Noi va vom arata latura noastra masculina"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: BTOB s-au intors cu 'Thriller'! 'Noi va vom arata latura noastra masculina"   Joi Sept 19, 2013 5:59 am

BTOB au facut recent o transformare 'fierbinte' prin intermediul mini-albumului 'Thriller' de saptamana trecuta. In imbinare cu lansarea albumului lor, CUBE Entertainment a invitat reporteri din 5 tari diferite care includ: Malaesia, Indonezia, Taiwan, Thailanda si Singapore, pentru a partipaca la conferinta de presa special prin intermediul Google Hangout.

Aceasta conferinta de presa a fost organizata, de asemenea, pentru ca baietii sa-si poata exprima recunostinta fata de de reporterii de peste ocean pentru sustinerea oferita nesfarsita si pentru dragostea lor pentru BTOB, cu toate ca ei nu au putut sa-si prezinte in mod oficial noul album si sa isi spune multumirile in persoana, asa cum obisnuiesc BTOB sa faca cu reporterii din Coreea, din cauza programului incarcat.

Cu personalitatile lor vesele si jucause, membrii BTOB au reusit sa mentina conferinta de presa vie si sa decurga lin. Membrii au intampinat toti reporterii din cele 5 tari in limbi diferite.

[1] Cand au fost intrebati despre gandurile pe care le au despre acest comeback, Eunkwang a raspuns: "Noi am depus foarte mult efot si am muncit din greu pentru acest moment. De data aceasta noi ne-am intors cu o muzica mai buna si vrem sa le aratam dragostea noastra tuturor fanilor care au fost alaturi de noi".

[2] Minhyuk a adaugat ca ei isi vor arata latura masculina in acest album.

[3] Minhyuk a lasat, totusi, sa se inteleaga ca au planuri de a promova acest album peste ocean, dupa ce termina cu promovarile in Coreea.

[4] Mebrii au fost de acord cu faptul ca Ilhoon si Sungjae se potrivesc foarte bine cu conceptul albumului lor, 'Thriller'.

[5] Eunkwang s-a votat pe sine insusi si pe Changsub despre cei mai captivanti membrii din grup.

[6] Eunkwang a sustinut, de asemenea, ca motivul pentru care ei si-au lansat cantecele pentru prima data la un post de radio a fost pentru ca au dorit ca fanii lor sa asculte melodiile live, inainte de toate, iar raspunsul la acest lucru s-a dovedit a fi destul de bun.

[7] Din moment ce albumul vostru este 'Thriller', care este membrul cel mai infricosator?
Eunkwang: "Hyunsik este infricosator pentru ca ne face mereu farse. Cand merg pe strada, Hyunsik apare de nicaieri!"

[8] Ce l-a inspirat pe Hyunsik sa compuna cantecul?
Hyunsik: Am scris cantecul 'Star' in perioada in care eram trainee because mi-am dorit foarte mult sa fiu o vedeta si sa stralucesc ca o stea. Asa ca acest lucru m-a inspirat sa scriu cantecul.

[9] Cu cine ati vrea sa colaborati?
Ilhoon: Ne-ar placea sa colaboram cu multi artisti din Coreea, dar si artisti internationali. Mi-ar placea la nebunie sa colaborez cu Ted Riley si Chris Brown, daca as avea sansa.
Hyunsik: Sung Si Kyung.

[10] Titlul albumului vostru, 'Thriller', este aceleasi ca si titlul albumului lui Michael Jackson. Simtiti vreo presiune?
Changsub: Noi il respectam pe Michael Jackson foarte mult. Totusi, noi nu simtim presiunea pentru ca avem concepte diferite. Producatorul nostru s-a inspirat din fimul 'Nightmare Before Christmas'.

Eunkwang a spus ca in timpul vacantelor, toti membrii se uita la diverse emisiuni si programe impreuna!

Baietii au incheiat conferinta de presa multumind reporterilor in diverse limbi si facand poze amuzante.

Le uram toate cele bune si mult noroc membrilor BTOB!

Ne-ar placea sa ne trimitem multumirile celor de la Universal Music Malaysia si CUBE Entertainment pentru ca ne-au invitat la acest eveniment.

cr: go kpop!

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

BTOB s-au intors cu 'Thriller'! 'Noi va vom arata latura noastra masculina"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: