AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[COMPILATION] 130923 Ilhoon @ Shimshimtapa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [COMPILATION] 130923 Ilhoon @ Shimshimtapa   Lun Sept 23, 2013 8:33 am

Eunkwang este chemat la SSTP ca si vedeta de top a zilei~ "Vreau sa merg la SSTP" spune el folosindu-si aegyo-ul.

Jiyoon: Personal, consider ca Eunkwang arata cel mai bine dintre membrii BTOB. Consider ca cineva cu o inima buna arata cel mai bine.

IH: De acum inainte, nu ma mai striga 'senior'.
SH: Huh?
IH: Striga-ma 'oppa'~~!

IH: Te rog sa recomanzi un cantec.
SH: 'Star'.
IH: Eu nu ma aud foarte mult in cantecul asta, el are toate partile importante din cantec.

SH: Mergi des la karaoke cu familia?
IH: Da, bineinteles ca mergem des din moment ce suntem tineri. Din moment ce toti cantam bine. Este foarte amuzant sa petrec timpul cu tatal meu.

IH: Am obiceiul de a pune multa crema de protectie solara, deoarece BB cream-ul imi pare a fi mai mult un produs de machiaj.

SH: Care ar fi pe primul loc: prietenia sau o dragostea?
IH: Pentru mine, dragostea este pe primul loc, apoi prietenia. Motivul este faptul ca am fost alaturi de prietenii mei pentru multa vreme. Asa ca daca as ignora o fata, prietenii mei vor continua sa fie alaturi de mine. De aceeas, as alege mai intai fata.

© _910620

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[COMPILATION] 130923 Ilhoon @ Shimshimtapa
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: