AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[TV Daily] BTOB Ilhoon: "HyungDon m-a sunat sa-mi spuna 'Te iubesc', dar nu si-a mai amintit a doua zi"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [TV Daily] BTOB Ilhoon: "HyungDon m-a sunat sa-mi spuna 'Te iubesc', dar nu si-a mai amintit a doua zi"   Lun Sept 30, 2013 8:32 am

Faimosul grup BTOB s-a intalnit recent cu reporterii de la TV Daily pentru un interviu. Membrul Ilhoon a dezvaluit o intamplare deosebita legata de prezentatorul 'Weekly Idol', anume glumetul Jung HyungDon.

Ilhoon este acum co-prezentator la emisiunea 'Weekly Idol' impreuna cu Jung HyungDon si Defconn (Doni Coni). Ca si raspuns la afirmatia noastra "Se pare ca Jung HyungDon si Defconn te pun intotdeauna in situatii dificile in timpul emisiunii", Ilhoon a spus: "Asta ma ajuta sa am un rol in emisiune. Nu luam acest lucru in serios."

Apoi a continuat: "Coni-hyung and Doni-hyung mi-au dat o multime de sfaturi. M-au ajutat foarte mult" adauga cu un zambet larg.

Ilhoon a dezvaluit de asemenea o intamplare cu Jung HyungDon. El si-a amintit: "Intr-o zi, HyungDon m-a sunat. De obicei, eu sunt cel care ii trimite primul mesaje, dar aceea a fost prima ta cand am primit un telefon de la el, asa din senin. Am crezut ca are ceva de-a face cu difuzarea emisiunii, asa ca am raspuns. Dar cu o voce ce indica faptul ca ar fi beat, el mi-a spus 'Te iubesc'. In ziua urmatoare, i-am scris un mesaj lui HyungDon-hyung care spunea 'Si eu te iubesc', dar raspunsul pe care l-am primit a fost 'De ce m-ai iubi?'. El chiar nu si-a putut aminti acea noapte. Asa ca i-am spus: 'Hyung, tu ai fost primul care mi-a spus ca ma iubeste', iar el a raspuns: 'Trebuie sa fie o greseala', povesteste Ilhoon, starnind rasul membrilor trupei.

Despre Defconn, Ilhoon a dezvaluit personalitatea sa reala: "Lucram foarte bine impreuna la emisiune. E genul de om care lasa de inteles ca nu-i pasa de nimic, dar defapt, el are foarte mare grija de noi."

Intre timp, BTOB continua sa promoveze 'Thriller'.

Source: TV Daily

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[TV Daily] BTOB Ilhoon: "HyungDon m-a sunat sa-mi spuna 'Te iubesc', dar nu si-a mai amintit a doua zi"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: