AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

131030 BTOB Updatarile Oficiale de pe Twitter

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: 131030 BTOB Updatarile Oficiale de pe Twitter   Joi Oct 31, 2013 10:06 am

[Trans] Se pare ca ieri, cand se jucau ca MC inainte de debut in Sezonul 2, au fost felicitati pentru un nou inceput in Sezonul 3 ^▽^♪ Haideti sa urmarim filmuletul interviului #BTOB impreuna~ http://nbbs3.sbs.co.kr/index.jsp?code=tb_theshow02&no=33

[Trans] Cel de-al treilea cantec al membrilor #BTOB, 'Star' - muzica si versurile scrise de #Im Hyun Sik (@BTOB_IMHYUNSIK) a fost cantat superb la #The Show Season 3. A fost RaWangBi. Melodys ar trebui sa se uite la acest filmulet cat mai repede ^▽^♪(I: Ce este RaWangBi?) http://netv.sbs.co.kr/sbox/view/view_common_new.jsp?uccid=22000085918

[Trans] In Kpop Square al lui #Lee Sora, membrul #BTOB Hyunsik (@BTOB_IMHYUNSIK) si Bumkey (@BUMKEY) vor aparea impreuna ca invitati permanenti la Sunday's Corner ^?^? (Chiar si atunci) cand lasati comentarii, ele vor putea fi auzite live si cadourile vor putea fi primite~Haideti Melodys~

[Trans] Cautand o persoana! Kpop Square cu #Lee Sora, partea a 3-a, la KBS 2FM 89.1MHz incepe la 1pm: va fi cantata o melodie, asa ca incercati sa aflati cine este detinatorul acelei voci frumoase ^▽^♪Daca sunteti curiosi, incepand de maine puteti incepe sa ascultati cu atentie~ Chiar daca Melodys sunt curiosi, acest lucru nu va fi dezvaluit azi~

A/N: Personal, uneori e cumplit sa stau sa descifrez ce au vrut sa exprime unii oameni in chestiile pe care le scriu ''
PS: Mi-a placut faza cu RaWangBi. Ei scriu RaWangBi, ei se intreaba ce inseamna. Mi se pare absolut normal :))
PPS: As putea sa-mi fac un obicei de a-mi scrie impresiile dupa fiecare chestie tradusa =))

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

131030 BTOB Updatarile Oficiale de pe Twitter
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: