AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[Trans] Haru Hana vol.21 - BTS si BTOB

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [Trans] Haru Hana vol.21 - BTS si BTOB   Vin Dec 06, 2013 1:31 pm

Ce isi doreste membrul BTOB, Ilhoon, sa primeasca de ziua lui de la membrii?

Salut tuturor~ Ai citit cea mai recenta editie 'Haru Hana vol.21'? Acum este timpul sa prezentam editia 'din spatele scenelor'.

Luand-o cu inceputul, le-am dat membrilor BTOB o provocare de a face cate un tort pentru membrii sarbatoriti~~!! Pregatirea tortului a fost ultima parte filmate, dar chiar in timp ce membrii faceau poze de grup sau solo, membrul Sungjae (care avea niste ochi sclipitori) a continuat cu intrebarile: "Cand facem tortul?" "De ce nu facem inca tortul?" Cu cat continua sa puna mai multe intrebari, cu atat se entuziasma mai mult.

In concluzie, Ilhoon a sfarsit prin a avea crema intinsa pe fata, dar a reusit sa se curete inainte de pozele pe care le-au facut cu tortul terminat, dar nu a reusit sa se curete la timp pentru celelalte poze facute, asa ca Eunkwang i-a spus: "Ilhoon, crema de sub nasul tau seamana cu mucii!", apoi din senin i-a intins si mai multa crema pe fata! [La pagina 65, poza din centru-dreapta, se poate vedea crema pe fata lui Ilhoon].

In alta ordine de idei...

In timpul filmarilor, membrii au luat-o razna odata cu aparitia mult indragitului caine al cameramanului, Yurumu. Pentru a-i indeplini lui Sungjae dorintele, care a spus: "Vreau sa fac poze cu Yurumu", a devenit o parte din plan fotografierea impreuna cu Yurumu.

Si in poza de mai jos, noi explicam conceptul pentru poza de grup....

Dar din anumite motive, in timpul explicatiei, Ilhoon a continuat sa imbratiseze un ursulet ce facea parte din recuzita (rade)

Si....

La fel ca data trecuta, Minhyuk ne-a bombardat cu 'pozitiile lui sarmante' inca o data! (Asa cum credeam, sa fi sarmant este specialitatea lui Minhyuk).

Asa ca, haideti sa incepem cu conversatiile nepublicate~~

<Episodul 1>

I: In aceasta perioada, toti membrii dorm in aceeasi camera, dar ati avut vreodata ganduri de genul: "Este grozav sa fiu cu toti membrii" sau "Este oarecum incomfortabil"?

Eunkwang: Am crezut ca este grozav atunci cand mergem sa dormim si putem vorbi unul cu celalalt despre cum am petrecut ziua si despre multe alte lucruri, asa ca nu este plictisitor. Multumita acestui lucru, simt ca legatura dintre noi devine si mai puternica. Ce credeti voi, baieti? Aceia care credeti ca este incomfortabil, ridicati mana~!

Sungjae: Eu~! Cu toti 7 dormind intr-o camera mica, miroase cam urat....

Eunkwang: Nu este cumva duhoarea propriilor tale picioare? (rade)

Sungjae: Nuuuu~~! (rade) In plus, este o groaza de praf si te simti de parca tocmai ai intrat intr-o zona de antrenament (ii curge o lacrima), hahahaha (rade). Dar cand mergem in strainate pentru concerte, sunt usurat ca suntem impartiti in camere in mod aleator.

Peniel: Pentru ca suntem 7 intr-un grup, cand suntem impartiti in grupe, intotdeauna va fi un membru care va ramane pe dinafara. Multumita acestui lucru, aproape intotdeauna primesc o intreaga camera doar pentru mine

Eukwang: Initial, pentru ca sunt liderul, am cerut intotdeauna sa am o camera doar pentru mine. Dar asa cum stiti (rade), nu pot ramane singur pentru ca ma sperii foarte usor.

Minhyuk: Chiar daca ar primi o intreaga camera doar pentru el, oricum ar veni in camera noastra ca sa doarma.

Eunkwang: Da! Odata, toata lumea dormea, dar eu am avut un cosmar oribil si nu am putut sa dorm. In acel moment, am fugit in camera lui Hyunsik, l-am insfacat si i-am spus: "Te rog, lasa-ma sa dorm cu tine!"

Minhyuk: A mai fost o data cand eram in strainatate, iar toata lumea avea o camera individuala. In timpul acelei perioade, incepand cu camera mea, s-a mutat din camera in camera noaptea pentru a putea dormi (rade).

Eunkwang: Inainte de a incepe activitatile cu BTOB, intotdeauna am impartit o camera cu fratele meu mai mic, si de aceea nu pot dormi singur.

<Episodul 2>

I: In timpul noptii din Octombrie din cadrul LIVE ARCH, s-a tinut o petrecere surpriza pentru Ilhoon. Dupa petrecere, a primit vreun cadou de la membrii?

Hyunsik: Inainte sa ii dam cadourile, el deja primise multe de la fani.

Changsub: Noi chiar i-am pregatit cadouri....dar din moment ce el deja primise toate lucrurile de care avea nevoie de la fani...(rade)

Ilhoon: In schimbul cadourilor din partea membrilor, pentru me, faptul ca reusesc sa fiu impreuna cu ei ma face cel mai fericit.

Membrii: Whaaaaaa~~ (emotionati)

<Episodul 3>

I: In drama "Monstar", Minhyuk, Changsub, Hyunsik si Peniel au fost implicati in actorie. Cum a fost experienta?

Changsub: In timp ce filmam scena din dush, purtam un costum de baie, dar pentru filmare mi s-a spus: "Trage-ti costumul de baie mai jos, un pic mai jos". Asa ca am facut lucrul asta, dar chiar si atunci, inca mi se spunea: "Trage-l putin mai jos...", asa ca in final, l-am tras in jos pana la pelvis [rade]. Acolo era un numar destul de mare de femei ce faceau parte din staff si m-am simtit foarte rusinat. In afara de asta, pentru ca a fost prima oara cand Sungjae si eu filmam intr-o drama, a devenit o experienta utila din care am invatat cum este sa filmezi o drama. Chiar a fost o experienta foarte buna.

Minhyuk: Inainte de asta, nu am avut multe sanse sa devin mai apropiat de Junhyung-hyung (din BEAST), dar o data cu filmarile pentru drama, am avut multe ocazii sa vorbesc cu el despre o groaza de lucruri si am devenit mai apropiati. A fost unul din lucrurile care m-au bucurat cel mai mult. Ah! Dupa asta, am avut o filmare in-spatele-scenelor cu scena dush-ului, dar a fost editata...Hyunsik si cu mine am ras ca nebunii in timp ce o editam. Credem ca oricine va vedea scena aia, va lesina (rade)

Se pare ca se ascund multe povesti interesante in spatele acelei scene cu dush-ul!!

Sunt sigura ca va fi interesant sa urmarim acea scena din nou, acum ca stim si conversatiile din spatele ei ^^

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[Trans] Haru Hana vol.21 - BTS si BTOB
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: