AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

01.02.2014 Twitter Update (Conversatie intre Eunkwang, Sungjae, Minhyuk, Peniel, Hyunsik)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: 01.02.2014 Twitter Update (Conversatie intre Eunkwang, Sungjae, Minhyuk, Peniel, Hyunsik)   Dum Feb 23, 2014 7:38 am

EK: Ma uit la stiri… Melodies ale noastre… Aveti cumva o cicatrice pe aripi? O cicatrice a aripilor disparute.. keke Melodies chiar sunt ingeri huhu Ma simt atat de bine keke cand acolo e BTOB, acolo, intotdeauna vor fi si Melodies, nu? (poza cu stirile)

SJ: @BTOB_SEKwang Ahㅡㅡ Despre ce vorbesti... Serios, e banal

Il: @BTOB_SEKwang Ce?

Mh: @BTOB_SKwang Ha…….

Peniel: @BTOB_SEKwang Am fost ingaduitor pana acum, dar de aceasta data este un pic cam… prea mult… Ha…este chiar jenant…ugh!

Hs: @BTOB_SEKwang Ar trebui sa nu te mai urmaresc?

EK: Nu conteaza ce spun altii, nu ma voi supara niciodata. Deloc. Si astazi, sunt scufundat in medicamentul numit muzica. Mi-am petrecut ziua in timp ce mi-am incredintat corpul muzicii. Oricand sunt cu muzica.. oricand sufletul meu ii raspunde acesteia.. Fiecare.. Lucru…
Sfarsit.(poza cu Eunkwang)

Mh: @BTOB_SEKwang………….

Peniel: @BTOB_SEKwang Ha

SK: @btob2mh Aing kekeke stii ca doar am glumit keke

Mh: @BTOB_SEKwang Cine esti?

Il: @BTOB_SEKwang Despre ce vorbeai?

Il: @BTOB_SEKwang Ti-a spart cineva contul?

SJ: Pentru a va informa, nu joc ca si cum as fi cool. Chiar sunt cool. (poza cu Sungjae)

Ek: @BTOB_6SJ Haa.. cumva… existenta ta este ca un munte mare pe care nu il poti traversa …

Sj: @BTOB_SEKwang Nu spun ca nu esti bun, hyung. Sunt eu cel care este cu un loc mai sus decat tine…

Il: @BTOB_6SJ Acele gantere sunt dragute

Sj: Melodies, spuneti ca suntem ciudati..? Faptul ca sunteti Melodies inseamna ca si voi sunteti ciudate, ca si noi

Il: Opreste-te (poza cu cainele)

Il: Tori a noastra este draguta, nu?

Sj: @BTOB_ILL Heol... Caine-nim...ㅜㅜ
Aung draguta ♥ㅜㅜ Vazandu-te ma face sa vorbesc cu dragalasenie, fara sa imi dau seama…

Sj: Melodies~~ (poza cu broasca testoasa)

Il: @BTOB_6SJ Sungjae este atat de amuzant keke

Sj: Ah ascultati-l pe Minhyuk oppa la radio si dormiti (aceeasi poza cu broasca testoasa)

Mh: @BTOB_6SJ Ang

Ek: @BTOB_ILL @BTOB_6SJ Ah serios kekeke Yook Sungjae kekeke ai totul kekeke

Sj: @BTOB_SEKwang Hyung iti incredintezi corpul pentru LOL (League of Legends)...

Mh: @/sunnyday129 Eu? Ai gresit persoana. Eu nu il cunosc (pe Eunkwang)^^

@/bsh_u: @BTOB_SEKwang Hyung... Am o multime de poze cu tine in telefonul meu…^^ Asa-i, hyung?? keke

Ek: @/bsh_u Nu kekekekekekekekeke iarta-ma kekekekeke
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

01.02.2014 Twitter Update (Conversatie intre Eunkwang, Sungjae, Minhyuk, Peniel, Hyunsik)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: