AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

BTOB vorbeste despre obiceiurile membrilor de a umbla dezbracati si de a-si face baie impreuna.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: BTOB vorbeste despre obiceiurile membrilor de a umbla dezbracati si de a-si face baie impreuna.   Dum Feb 23, 2014 8:50 am

In episodul emisiunii "Beatles Code 3D" din 18 februarie, membrii BTOB au venit ca invitati speciali si au vorbit despre ce se intampla in apartamentul lor.

Ei au spus, "Eunkwang nu poarta nimic si umbla prin casa dezbracat". Eunkwang rosu ca racul, a raspuns "Deoarece am fost in generala si in liceu la o scoala de baieti, m-am obisnuit si mi-am facut baie in baie chiar si cand eram un elev."

Ilhoon a spus, "Unul dintre membrii a venit din Chicago si chiar ura (ca Eunkwang umbla dezbracat). Si Sungjae este tot asa. Nimeni nu l-a vazut vreodata pe Sungjae dezbracat.

Sungjae a spus, "Dintotdeauna am urat chestiile de genul asta", si a spus ca el niciodata nu si-a facut baie cu ceilalti membrii.

Facandu-i pe toti sa rada, Eunkwang a spus, "Cred ca daca imi voi face baie cu Sungjae, numai lucruri bune se vor intampla in acest an".

cr: allkpop
-Ale
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

BTOB vorbeste despre obiceiurile membrilor de a umbla dezbracati si de a-si face baie impreuna.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: