AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[Newspim] BTOB au revenit cu piese 'Ddui Ddui Bbang Bbang'....si vor tine patru fansign-uri, incepand cu Busan.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [Newspim] BTOB au revenit cu piese 'Ddui Ddui Bbang Bbang'....si vor tine patru fansign-uri, incepand cu Busan.   Dum Feb 23, 2014 8:54 am

BTOB, care si-au facut recent un comeback cu piese 'Ddui Ddui Bbang Bbang', vor sustine 4 fansign-uri de-a lungul tarii, incepand cu Busan, urmat de Daegu, Daejeon si Seoul.

Lansandu-si cel ce-al 4-lea mini album si piese ce a dat numele albumului pe data de 17 februarie, BTOB vor sustine mini concerte si se vor intalni cu aproximativ 400 de fani inainte de spectacolul oficial de revenire.

Era planificat ca un mini concert sa aiba loc in Busan astazi. Oricum, din cauza unei prabusiri nefericite a unei universitati de studenti straini, conducerea a decis sa anuleze acest mini concert.

Cube Entertainment au raspuns la aceasta chestiune: "Noi planuiam sa aratam inimile recunoscatoare ale membrilor BTOB prin intermediul acestui mini concert. Insa am ajuns la concluzia ca nu este tocmai okay sa sustina un concert in Busan duppa acesta intamplare nefericita. Prin urmare, am anulat concertul. Fansign-ul s-a desfasurat ca de obicei, dar intr-o maniera mult mai atenuata", au dezvaluit ei.

Intre timp, BTOB si-au mentinut cu succes locul #1 la topurile Hanteo, crescand ca unul dinte putinii candidati puternici in ceea ce priveste vanzarile de albume. Inainte de spectacolul de revenire la emisiuni, BTOB vor sustine fansign-uri de celebrare in Daegu (19 feb.), Daejeon (20 feb.) si Seoul (21 feb.). Spectacolul de revenire al BTOB v-a fi dezvaluit pentru prima oara prin intermediul MCountdown pe data de 20 februarie.

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[Newspim] BTOB au revenit cu piese 'Ddui Ddui Bbang Bbang'....si vor tine patru fansign-uri, incepand cu Busan.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: