AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[Newsen] BTOB: "CUBE Entertainment nu te-a interzis sa avem intalniri"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [Newsen] BTOB: "CUBE Entertainment nu te-a interzis sa avem intalniri"   Dum Feb 23, 2014 9:06 am

Talentatul grup BTOB s-a intors.

BTOB, format din membrii Seo Eunkwang, Lee Minhyuk, Lee Changsub, Im Hyunsik, Peniel, Jung Ilhoon si Yook Sungjae au avut inverviu cu Newsen in timp ce asteptau sa le vina randul la 'Music Bank' difuzat pe KBS 2TV. Ei au vorbit despre gandurile lor referitoare la intoarcerea pe scena cu piese 'Beep Beep'.

In ceea ce priveste scopurile lor pentru promotiile 'Beep Beep', "Noi vrem sa raspandim numele BTOB", au raspuns ei unanim. Seo Eunkwang a explicat: "Chiar si acum vedem oameni care spuns 'este prima oara cand ii vad pe BTOB'. Pentru ultimele promotii, noi am planuit sa punem accentul pe ridicarea numelui grupului nostru" si "Vom continua sa facem asta pana cand publicul va raspunde cu 'BTOB au un comeback din nou', 'aa, BTOB se intorc cu conceptul asta' pentru promovarile urmatoare. In concluzie, noi vom da tot ce avem mai bun pentru a promova in mod activ acest bun, si pe cel ce va urma."

Desi au un program incarcat, BTOB au spus ca ei nu s-au simtit niciodata singuri datorita fanilor. Ei au dezvalui ca nu le-a fost interzis de catre CUBE Entertainment sa aiba intalniri, dar membrii nu au dispozitia necesara, si nici timpul pentru o relatie momentan.

Seo Eunkwang a continuat: "Nu ne simtim singuri cand suntem atat de ocupati cu promovarile. Avem fanii nostri, Melodies, care intotdeauna ne sustin si sunt alaturi de noi, deci nu ne simtim singuri deloc. Agentia noastra nu ne-a interzis deloc sa mergem la interzis, nici macar verbal, dar pana acum, noi nu am avut astfel de ganduri", a ras el. Sungjae a adaugat glumind: "Pentru ca am o personalitate de pisica, nu ma simt singur. Pisicile nu se simt singure."

Piesa celor de la BTOB, 'Beep Beep', a fost lansata pe 17 februarie si a intrat imediat in topuri dupa lansare.

Source: Newsen

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[Newsen] BTOB: "CUBE Entertainment nu te-a interzis sa avem intalniri"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: