AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[Newsen] Membrul BTOB, Lee Minhyuk: "Sunt mult mai lacom in privinta locului #1 la un show muzical decat MVP la 'ISAC'"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [Newsen] Membrul BTOB, Lee Minhyuk: "Sunt mult mai lacom in privinta locului #1 la un show muzical decat MVP la 'ISAC'"   Dum Feb 23, 2014 9:07 am

Membrul BTOB Lee Minhyuk si-a dezvaluit gandurile in privinta faptului ca s-a aflat in lumina reflectoarelor ca un idol atletic.

BTOB au avut recent un interviu cu Newsen intainte de inregistrarea pentru 'Music Bank'.

In ultimul sezon al MBC, 'Idol Sport Athletic Championship', Lee Minhyuk a castigat un total de 4 medalii: 3 medalii de aur (60 m sprint, saritura in inaltime si futsal) si o medalie de argint la stafeta mixt, castigandu-si titlul ca MVP al 'ISAC'. Inafara talentelor sale sportive, el a aratat, de asemenea, talentele si in ceea ce priveste diverse emisiuni, jucand un rol activ in a ridica numele pentru grupul sau, BTOB.

Cand a fost intrebat ce este mai important: a castiga locul #1 la ISAC sau un premiu muzical, Minhyuk a raspuns: "Bineinteles ca locul #1 la ISAC!", fapt ce a starnit rasul in randul membrilor BTOB. El a continuat. "Doar glumesc. Cred ca as fi de mii de ori mai fericit daca as catiga un premiu la emisiunile muzicale. Dar, mai mult decat a castiga locul #1, vreau sa dau tot ce am mai bun la fiecare spectacol pentru a rasplati dragostea nesfarsita a fanilor nostri."

Minhyuk a adaugat: "Desi de obicei castig atentie prin participarile la 'ISAC', telul meu principal este ca BTOB sa dea tot ce are mai bun. Vreau sa ne descurcam bine in emisiuni, incluzand 'ISAC', astfel incat numele BTOB sa se raspandeasca", aratandu-si afectiunea fata de membrii. Membrii, de asemenea, au spus: "Daca un membru de-al nostru se descurca bine, si acel membru primeste mai multa dragoste (din partea fanilor), suntem intotdeauna bucurosi. Noi suntem chiar recunoscatori pentru a ca dat tot ce a putut mai bine in ciuda programului incarcat si in special cand conditia sa fizica nu este deloc buna."

Yook Sungjae a spus: "Am fost eliminat la 'ISAC' in runda preliminatorie. Am incercat din greu, dar din pacate am fost eliminat. M-am simtit de parca n-am fost nici incet, dar nici suficient de rapid. In inima mea, am simtit ca este foarte greu sa-l depasesc pe Sanghoon din 100%. De fapt, in 'ISAC' precedent, am luat medalia de bronz la saritura in inaltime. M-am gandit ca as putea face la fel de bine si la 60 m sprint, asa ca am avut oarecum asteprari sa castig o medalie. Dar distanta dintre minte si ceilalti concurenti s-a simtit destul de mare. Patru dintre noi am alergat in runda preliminatorie, si, din pacate, am luat locul 4. Dar am incredere ca as putea castiga la 30 m sprint!" spune el, exprimandu-si aspiratiile.

Source: Newsen

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[Newsen] Membrul BTOB, Lee Minhyuk: "Sunt mult mai lacom in privinta locului #1 la un show muzical decat MVP la 'ISAC'"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (。♥‿♥。) MEMBRI (。♥‿♥。) :: *:;,.★ ~☆・:.,;*Lee Min Hyuk (이민혁)*:;,.★ ~☆・:.,;* :: twitter-
Mergi direct la: