AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

[Articol] Newsen: 'MCD' BTOB: 'Suntem nominalizati pentru locul #1? Imposibil!"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ale Alecsa

Data de inscriere : 02/09/2013
Varsta : 19

MesajSubiect: [Articol] Newsen: 'MCD' BTOB: 'Suntem nominalizati pentru locul #1? Imposibil!"   Vin Mar 07, 2014 9:16 am

BTOB au fost suprinsi in privinta primei lor nominalizari pentru locul #1 de cand au debutat.

Astazi, BTOB au fost nominalizati pentru locul #1 la MCountdown. Si rezultatele au aratat ca BTOB au obtinut locul #3 astazi in topul clasamentelor.

Membrul BTOB, Lee Minhyuk, si-a exprimat gandurile cand noutatile despre nominalizarea lor au fost dezvaluite: "Este imposibil. Cand am auzit prima oara noutatile, m-am gandit 'Chiar a spus BTOB?'. Am fost asa socat si emotionat in acelasi timp. Suntem foarte recunoscatori, chiar daca a fost doar o nominalizare", a adaugat el modest.

Minhyuk a continuat: "Suntem foarte recunoscatori fanilor care ne-au sustinut si incurajat. Colegilor nostri, care, de asemenea, au muncit din greu pentru BTOB, va multumim foarte mult. Noi vom da tot ce avem mai bun pana in ziua in care vom trece de la nominalizati la locul #1 la castigatorii locului #1", a exprimat el aspiratia trupei.

BTOB si-au lansat cel de-al 4-lea mini album si cantecul ce denumeste si albumul, 'Beep Beep (Ddui Ddui Bbang Bbang). La scurta vreme dupa lansare, BTOB au urcat pe locul #1 in topul clasamentelor saptamanale, dovedind faptul ca si popularitatea lor este in crestere.

Intr-un alt interviu cu OSEN, membrii BTOB si-au exprimat gandurile si inimile recunoscatoare fanilor: "Sunt foarte fericiti ca am fost nominalizati pentru locul #1."

De asemenea, baietii au dezvaluit: "Credem ca totul este posibil datorita ajutorului si sustinerii primite de la Melodies si a celor care au grija de noi" si "Vom obtine locul #1 data viitoare, si clar vom deveni un grup de care toata lumea va fi mandra."

Source: Newsen, OSEN

- Roca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[Articol] Newsen: 'MCD' BTOB: 'Suntem nominalizati pentru locul #1? Imposibil!"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: