AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

~♥ Eunkwang s-a alaturat studioului C ca un nou MC ♥~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
melodyforlife
Admin

Data de inscriere : 14/07/2012
Varsta : 21
Localizare : Dreamers town

MesajSubiect: ~♥ Eunkwang s-a alaturat studioului C ca un nou MC ♥~   Lun Sept 10, 2012 11:25 pm

Liderul trupei BTOB Eunkwang a fost numit ca nou MC pentru Studio C SBS MTV.
Incepand cu 14 Iunie,Eunkwang se va alatura tabloului de MC impreuna cu membrii de la Mighty Mouth.
Studio C este un show global de radio care difuzeaza K-pop pentru faii de peste tot din jurul lumii,fanii internationali l-au felicitat pe Eunkwang pentru noua sa pozitie dupa auzirea noutatilor.
Eunkwang a primit incurajari pentru primul sau show dupa sustinerea unei performante live care a aratat uimitorul sau talent vocal.
Membrii sai Ilhoon,Sungjae,Minhyuk si colegele de la Cube Sohyun si Jiyoon sin 4 Minute au vizitat showul pentru a-si arata suportul.
Eunkwang s-a exprimat "Simt putina presiune [ca nou MC] degraba ce sunt un rookie,dar o sa muncesc din greu cu sustinerea Mighty Mouth pentru a coordona showul.

Data de inscriere : 12/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Hongdae

MesajSubiect: Re: ~♥ Eunkwang s-a alaturat studioului C ca un nou MC ♥~   Vin Sept 14, 2012 3:16 am

yeeee am vazut pozele. sunt faine, da nu stiu video
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
YzuJJ
Admin

Data de inscriere : 27/05/2012

MesajSubiect: Re: ~♥ Eunkwang s-a alaturat studioului C ca un nou MC ♥~   Vin Sept 14, 2012 4:12 am

uhm am gasit eu cand sunt ei invitati dar nu e subtitrat

Data de inscriere : 12/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Hongdae

MesajSubiect: Re: ~♥ Eunkwang s-a alaturat studioului C ca un nou MC ♥~   Vin Sept 14, 2012 4:20 am

nu conteaza inteleg eu ceva pe acolo

mersi
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ~♥ Eunkwang s-a alaturat studioului C ca un nou MC ♥~   Astazi la 2:16 pm

Sus In jos

~♥ Eunkwang s-a alaturat studioului C ca un nou MC ♥~
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (。♥‿♥。) MEMBRI (。♥‿♥。) :: *:;,.★ ~☆・:.,;*Seo Eun Kwang (서은광)*:;,.★ ~☆・:.,;* :: Noutati-
Mergi direct la: