AcasaAcasa  BTOB ROBTOB RO  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiti | 

BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
melodyforlife
Admin

Data de inscriere : 14/07/2012
Varsta : 21
Localizare : Dreamers town

MesajSubiect: BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX    Mier Sept 12, 2012 11:55 pm

BTOB isi vor vizita fanii in fiecare zi de luni pana joi pe programul SBS-MTV.
Cu ajutorul emisiunii,BTOB planuiesc sa se apropie de fani aratand numeroase intamplari din viata lor de zi cu zi si caracterele lor pure si jucause.
Baietii vor transmite episoade amuzante,incluzand scene din spatele filmarilor si fracmente din performantele lor din Singapore si Indonezia.
Pretinzand sa fie 400% realitate pura "Diary" este un program care le permite spectatorilor sa arunce o privire in viata de zi cu zi a grupurilor de idoli rookie care sunt pentru moment in centrul atentiei.
Showul are format personal deoarece membrii grupurilor vor inregistra chiar ei emisiunea.
Va fi difuzat pentru prima oara pe 25 Iunie la 4PM KST.Producatorul emisiuni a dezvaluit de asemenea ca "Diary" nu va contine doar BTOB dar si alte grupuri rookie ca MYNAME ,JJ PROEJCT si VIXX pentru a le arata spectatorilor fiecare latura a catorva grupuri de rookie

Ultima editare efectuata de catre MelodyIH95 in Joi Sept 13, 2012 6:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kwang

Data de inscriere : 12/09/2012
Varsta : 23
Localizare : next to you~~~

MesajSubiect: Re: BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX    Joi Sept 13, 2012 5:12 am

ai pus de doua ori
de abia astept sa vad
Sus In jos
melodyforlife
Admin

MesajSubiect: Re: BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX    Joi Sept 13, 2012 5:39 am

Kwang a scris:
ai pus de doua ori
de abia astept sa vad

Am pus doar odata Eu m-am blocat la episodul 3 ca nu mai am timp trebuie sa traduc

MesajSubiect: Re: BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX    Joi Sept 13, 2012 5:56 am

ba e de 2 ori e acelasi lucru scris de doua ori
Sus In jos
melodyforlife
Admin

MesajSubiect: Re: BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX    Joi Sept 13, 2012 6:03 am

Kwang a scris:
ba e de 2 ori e acelasi lucru scris de doua ori

owwwwwwwww da acum am vazut multumesc

MesajSubiect: Re: BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX    Joi Sept 13, 2012 6:09 am

bine ca ai vazut pentru asta suntem aici
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX    Astazi la 1:20 pm

Sus In jos

BTOB vor participa intr-un nou reality show "Diary" impreuna cu Myname,JJProject si VIXX
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: (☆▽☆) BORN TO BEAT (☆▽☆) :: Noutati-
Mergi direct la: